Park Handlowy Aviator w Olsztynie

Park Handlowy Aviator w Olsztynie: Nowoczesność i Komfort  na Wyciągnięcie Ręki

Nowe Centrum Handlowe dla Olsztyna 27 czerwca, Olsztyn zyskuje nowy, dynamiczny obiekt handlowy, jakim jest Park Handlowy Aviator, jedno z większych kompleksów handlowych w regionie. Położony w sąsiedztwie lotniska sportowego, park oferuje nie tylko wygodę zakupów, ale i bogatą ofertę rozrywkową dla wszystkich odwiedzających.

Oficjalne otwarcie Centrum handlowego Aviator w Olsztynie

Podczas czwartkowych zakupów w Parku Handlowym Aviator, klienci cieszyli  się dodatkowymi atrakcjami, które uprzyjemniają czas spędzony na zakupach. Osoby odwiedzające park mogły skorzystać z darmowej oferty gastronomicznej, obejmującej poczęstunek z lokalnych food trucków oraz możliwość zakupu lodów i kawy w specjalnie przygotowanych budkach. Dodatkowo, najmłodsi goście mieli zapewnione liczne atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, bańki mydlane, watę cukrową oraz stanowisko z balonami czy malowanie twarzy. Te wszystkie elementy tworzą wyjątkową okazję do odkrywania nowych miejsc, relaksu w gronie rodziny i przyjaciół oraz korzystania z atrakcyjnych ofert zakupowych.

Lista sklepów Park Handlowy Galeria Aviator w Olsztynie
Park Handlowy Aviator w Olsztynie sklepy oraz godziny otwarcia Galerii

Lokalizacja nowego parku w Olsztynie

Park Handlowy Aviator zajmuje obszar o imponującej powierzchni 46 tys. mkw., z blisko 16 tys. mkw. powierzchni handlowej. Zlokalizowany przy ul. Sielskiej, obok lotniska na Dajtkach, zapewnia łatwy dostęp zarówno z centrum miasta, jak i z głównych arterii komunikacyjnych, takich jak drogi ekspresowe S16 i S51. Najlepszym punktem odniesienia jest główna droga wyjazdowa  prowadząca w kierunku obwodnicy miasta i dojazdu od strony takich miejscowości jak Ostróda.

Marki i Sklepy Lokalne w Parku Handlowym Aviator w Olsztynie

W Parku Handlowym Aviator znajdują się takie marki jak:

 • Rossmann
 • Pepco
 • Action
 • Kik
 • Media Expert
 • Tedi
 • Sinsay
 • Dealz
 • CCC
 • Maxi Zoo
 • Woolworth
 • Media Markt

Nowopowstały Park Handlowy jest otwarty na nowych najemców, którym oferuje świetną lokalizację oraz bardzo dobre zagospodarowanie przestrzenne. W niedługim czasie możemy spodziewać się mnóstwa przybywających nowych marek zarówno w ofercie odzieży, RTV czy lokali gastronomicznych.

Park Handlowy Aviator nie tylko umożliwia wygodne zakupy i dostęp do szerokiej gamy produktów i usług, ale także jest kolejną trakcją na Warmii i Mazurach, która przyciągnie jeszcze więcej Turystów. Dodatkowo, obecność parku w strategicznej lokalizacji sprzyja łatwemu dostępowi i przyciąga zarówno mieszkańców Olsztyna, jak i osoby z pobliskich regionów.

Otwarcie Parku Handlowego Aviator stanowi istotny krok w rozwoju handlowym Olsztyna, oferując mieszkańcom i turystom nie tylko miejsce do zakupów, ale i do spędzania czasu w przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni. Dzięki swojej lokalizacji oraz różnorodności oferty, park zapowiada się jako centrum rekreacyjne i zakupowe, które szybko zyska sympatię społeczności.

Dodaj komentarz