Wypożyczalnia kajaków2018-09-22T11:38:58+00:00

Wypożyczalnia kajaków w Krutyni

Turystyka kajakowa to najpopularniejszy sposób spędzenia wolnego czasu. Bliskość rzeki Krutynia oraz kilkadziesiąt jezior w naszej okolicy sprawia iż mamy bardzo duże możliwości wyboru trasy i odcinka który przepłynąć.

Wypożyczalnia kajaków Flamingo w Krutyni oferuje Państwu kilkadziesiąt kajaków do wynajęcia – wraz z transportem oraz niezbędnym sprzętem, a także parking na czas spływu. Posiadamy kajaki 1, 2, 3 i 4 osobowe – różne typy i modele zarówno standardowe jak i canoe. Od ponad 20 lat pomagamy i organizujemy spływy kajakowe szlakiem rzeki Krutynia.

Nasze doświadczenie oraz doskonała znajomość całego – liczącego ponad 100 km szlaku rzeki Krutynia pozwala nam szybko i sprawnie zorganizować spływ na dowolnym odcinku. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej trasy w zależności od Waszych oczekiwań i przede wszystkim możliwości.

Spływy kajakowe rzeką Krutynia

Szlak rzeki Krutynia jest uważany za jeden z najładniejszych szlaków kajakowych Europy. Jego niezwykłe walory przyrodnicze doceniane są przez setki tysięcy spływowiczów każdego roku.

Spływ kajakowy zazwyczaj dzielony jest kilka odcinków. W zależności od czasu jakim dysponujemy możemy wypożyczyć kajak na kilka godzin, na cały dzień, bądź zdecydować się na spływ kilkudniowy. Poszczególne etapy charakteryzują się różnym stopniem trudności i długości. Możemy wybrać odcinek który biegnie płytką rzeką (do 1m głębokości), bądź taki który biegnie przez największe mazurskie jeziora. Daje to możliwość dostosowania spływu zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych, czy fanów trudniejszych warunków.

W razie wątpliwości bądź pytań – zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze trasy i sprzętu.