Oferta

Promocje

Sprawdź jakie przygotowaliśmy dla Ciebie promocje. Jest to miejsce, w którym dowiesz się o atrakcyjnych cenach spływów po rzece Krutynia, Noclegach w Krutyni czy naszej bogatej ofercie Restauracji Krutyńskiej. Korzystaj!

oferta-flamingo-wypozyczalnia-pyszne-kajaki

Weekend Majowy na Mazurach

Rozpocznij majówkę w doborowym towarzystwie w najcudowniejszej krainie Warmii i Mazur. Długi weekend majowy , czyli popularna majówka to zawsze okazja do wyjazdu.

obiady-na-mazurach2

Pyszne Kajaki - Kompleksowa oferta

Z racji tego, że nasi klienci korzystają z pełnych możliwości naszego kompleksu czyli bazy noclegowej, Gościńca Krutyńskiego, Restauracji Krutyńskiej, pola namiotowego czy wypożyczalni kajaków Flamingo, postanowiliśmy łączyć tę moc atrakcji w jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo pakiety

Majówka spływy kajakowe krutynia. Atrakcje na mazurach

Boże Ciało Weekend na Mazurach

Zainspirujemy Ciebie do odkrywania dzikich rejonów Warmii i Mazur, spędzenia czasu w najpiękniejszym miejscu w Polsce oraz rozkoszowania się doborowym towarzystwem. Długi weekend jest świetną okazją by lepiej poznać uroki Warmii i Mazur.

Puszcza Piska Mazurski Park Krajobrazowy Krutyń

Blog -Atrakcje na Mazurach

Dowiedz się co warto zwiedzić, co warto zobaczyć, z czego warto skorzystać. Bądź na bieżąco w najnowszymi informacjami o Warmii i Mazurach. Korzystaj z pełnej możliwości wypoczynku w tej cudownej krainie.

Ruszaj na Spotkanie
z Przygodą

Lubisz Promocje? Zapisz się na Newsletter

Uptown Pet Sitters

Our Services

SEARCH

Find a loving pet sitter.

BOOK

Meet & Greet your pet carer.

GO

Leave with peace of mind.

TESTIMONIALS

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
alan king 380383 unsplash
John Doe
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
charles deluvio 547196 unsplash
John Doe
Designer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Ut elit tellus, dolor sit mattis.

 

Hotline: +1 800 222 3456

autri taheri 528246 unsplash