Oferta

Promocje

Sprawdź jakie przygotowaliśmy dla Ciebie promocje. Jest to miejsce, w którym dowiesz się o atrakcyjnych cenach spływów po rzece Krutynia, Noclegach w Krutyni czy naszej bogatej ofercie Restauracji Krutyńskiej. Korzystaj!

Oferta spływów z noclegiem w Krutyni i kajakami

Weekend Majowy na Mazurach

Rozpocznij majówkę w doborowym towarzystwie w najcudowniejszej krainie Warmii i Mazur. Długi weekend majowy , czyli popularna majówka to zawsze okazja do wyjazdu.

obiady-na-mazurach2.webp

Pyszne Kajaki - Kompleksowa oferta

Z racji tego, że nasi klienci korzystają z pełnych możliwości naszego kompleksu czyli bazy noclegowej, Gościńca Krutyńskiego, Restauracji Krutyńskiej, pola namiotowego czy wypożyczalni kajaków Flamingo, postanowiliśmy łączyć tę moc atrakcji w jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo pakiety

Majówka spływy kajakowe krutynia. Atrakcje na mazurach

Boże Ciało Weekend na Mazurach

Zainspirujemy Ciebie do odkrywania dzikich rejonów Warmii i Mazur, spędzenia czasu w najpiękniejszym miejscu w Polsce oraz rozkoszowania się doborowym towarzystwem. Długi weekend jest świetną okazją by lepiej poznać uroki Warmii i Mazur.

Puszcza Piska Mazurski Park Krajobrazowy Krutyń

Blog -Atrakcje na Mazurach

Dowiedz się co warto zwiedzić, co warto zobaczyć, z czego warto skorzystać. Bądź na bieżąco w najnowszymi informacjami o Warmii i Mazurach. Korzystaj z pełnej możliwości wypoczynku w tej cudownej krainie.

Ruszaj na Spotkanie
z Przygodą

Znajdź nas:

Lubisz Promocje? Zapisz się na Newsletter