EnglishPolskiDeutsch

contact

Oferta dla dzieci

Oferta dla grup

Kajaki 2-osobowe

RTM BRIO

Dwuosobowy, polietylenowy, rekreacyjno-turystyczny francuskiej firmy dla początkujących i zaawansowanych. Ceniony przez użytkowników ze względu na szczególną trwałość, a także łatwy w przenoszeniu nawet przez jedną osobę.

Kajak RTM BRIO tabela

VISTA

Dwuosobowy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Idealny na długie, kilkudniowe wyprawy. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych.

Kajak vista tabela

LAGO 530

Kajak o opływowych kształtach, z dużymi kokpitami, wyposażony w dwie bakisty o dużych otworach do łatwego zapakowania bagażu, zamykane pokrywą umocowaną na stalowych zawiasach i zamknięciach, część spodnia wzmocniona tkaniną rowingową, na dziobie i rufie komory wypornościowe, a także uchwyty do przenoszenia.

Kajak lago 530 tabela

SALINA

Kajak stabilnym, pojemnym i wygodnym. Nie ma przegłębienia na rufę przy pełnym obciążeniu ładunkiem i załogą. Nawet mało doświadczony użytkownik będzie czuł się w nim bezpiecznie.

Kajak salina tabela

PRIJON

Dwuosobowy kajak jest stabilny i bezpieczny, przeznaczony do rekreacji i turystyki. Kompaktowy kształt, dużo przestrzeni w kokpitach oraz wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami, to zalety, które doceni każdy wymagający użytkownik. Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach.

Kajak PRIJON tabela