EnglishPolskiDeutsch

contact

Oferta dla dzieci

Oferta dla grup

Wypożyczalnia kajaków Flamingo oferuje wynajem kajaków, kanoe, akcesoriów oraz rowerów na wycieczki po szlakach wodnych.

RTM SOLO

Jednoosobowy stabilny i wytrzymały kajak rekreacyjno-turystyczny z polietylenu jednorodnego dla początkujących i zaawansowanych. Idealny dla samotnie wędrujących kajakarzy, wędkarzy i trampów. Sporo przestrzeni dla kajakarza jak i sporo możliwości jeśli chodzi o zapakowanie potrzebnych rzeczy.

Kajak RTM BRIO SOLO tabela

CRUISER 320 INST PRIJON

Stabilny, łatwy w manewrowaniu oraz duża przestrzeń w kokpicie. Doskonała propozycja na krótkie wycieczki, świetnie sprawdzi się także na wyprawie wędkarskiej.

CRUISER 320 tabela

DAYLINER L PRIJON

Kajak idealny dla większych i cięższych kajakarzy, którzy cenią komfort i wygodę. Dobra propozycja dla osób, które lubią nieskomplikowane wiosłowanie dla wypoczynku.

Dayliner L tabela

RTM BRIO

Dwuosobowy, polietylenowy, rekreacyjno-turystyczny francuskiej firmy dla początkujących i zaawansowanych. Ceniony przez użytkowników ze względu na szczególną trwałość, a także łatwy w przenoszeniu nawet przez jedną osobę.

Kajak RTM BRIO tabela

VISTA

Dwuosobowy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Idealny na długie, kilkudniowe wyprawy. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych.

Kajak vista tabela

LAGO 530

Kajak o opływowych kształtach, z dużymi kokpitami, wyposażony w dwie bakisty o dużych otworach do łatwego zapakowania bagażu, zamykane pokrywą umocowaną na stalowych zawiasach i zamknięciach, część spodnia wzmocniona tkaniną rowingową, na dziobie i rufie komory wypornościowe, a także uchwyty do przenoszenia.

Kajak lago 530 tabela

SALINA

Kajak stabilnym, pojemnym i wygodnym. Nie ma przegłębienia na rufę przy pełnym obciążeniu ładunkiem i załogą. Nawet mało doświadczony użytkownik będzie czuł się w nim bezpiecznie.

Kajak salina tabela

PRIJON

Dwuosobowy kajak jest stabilny i bezpieczny, przeznaczony do rekreacji i turystyki. Kompaktowy kształt, dużo przestrzeni w kokpitach oraz wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami, to zalety, które doceni każdy wymagający użytkownik. Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach.

Kajak PRIJON tabela

Canoe 3-osobowe, 4-osobowe

Canoe turystyczne, którego duży i otwarty kokpit zapewnia wygodne miejsca.

Jest szerokim, stabilnym kanu dla doświadczonych podróżników, jak również początkujących kajakarzy. Dzięki półokrągłemu kadłubowi i niewielkiemu zanurzeniu z łatwością pokonamy nawet płytkie miejsca. Doskonała, wyjątkowo ładowna kanadyjka na długie wyprawy kajakowe.

Canoe tabela

PAGAJE
PAGAJE
Duraluminiowe z piórem ze sprężystego polietylenu.

RUKSPORT ASYMETRIC

Wiosło asymetryczne z bardzo wytrzymałą łopatką wykonaną z ABS z zatopioną wstawką metalową. Zalecane na wszelkie akweny, łącznie z rzekami górskimi.
Strona 1 z 2